02 вересня 2021, 18:12

Олександр Дубілет просить ОАСК зобов’язати МВС видалити інформацію про його розшук

Пресслужба ОАСК

Олександр Дубілет звернувся до суду з позовом, де просить зобов’язати МВС видалити про нього інформацію, що розміщена на офіційному веб-сайті Міністерства у вкладці «Розшукові обліки МВС».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Позивач просить виключити його з санкційного списку РНБОУ: ОАСК відкрив провадження"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Наразі суд відкрив провадження в даній адміністративній справі, що розглядатиметься у порядку спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи та проведення судового засідання. 

Також ОАСК ухвалив: залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача – Національне антикорупційне бюро України. 

Позивач просить суд визнати протиправними дії МВС в особі Департаменту інформатизації щодо внесення відомостей про його розшук Національним антикорупційним бюро України до персонально-довідкового обліку Єдиної інформаційної системи Міністерства. Водночас, Олександр Дубілет просить зобов’язати відповідача видалити інформацію про нього, що розміщена на офіційному веб-сайті Міністерства у вкладці «Розшукові обліки МВС», розділі «Особи, які переховуються від органів влади». 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати