19 січня 2021, 18:31

Охорона прав ІВ на традиційні знання у сфері охорони здоров’я: відбулося онлайн-обговорення

IP Center of Ukraine

Відбулося обговорення на тему "Охорона прав ІВ на традиційні знання у сфері охорони здоров’я". Захід було проведено в онлайн-режимі у п’ятницю, 15 січня 2021року, фахівцями відділення розвитку відносин у сфері інтелектуальної̈ власності Державного підприємства "Український інститут інтелектуальної власності" (Укрпатент).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Снимок экрана 2021-01-15 в 14.14.36Під час заходу обговорювали важливі питання щодо соціально-культурного значення та економічної цінності традиційних знань в Україні. Зокрема, розглянули значення термінів "народна медицина (цілительство)" та "нетрадиційна медицина", а також з’ясували, якими поняттями та термінами оперує ВООЗ. Також було приділено увагу їх визначенню у законодавчій базі України.

У своїх виступах спікери висвітлили питання правового регулювання охорони права інтелектуальної власності на традиційні знання та розповіли про міжнародні підходи щодо захисту суб'єктів права інтелектуальної власності на традиційні знання у сфері охорони здоров’я. Так, міжнародна система інтелектуальної власності не в повній мірі захищає традиційні знання і традиційні вираження культури, відтак, багато громад і урядів закликають до розробки міжнародного правового документа, який би надавав особливий захист на традиційні знання, зокрема на традиційні знання у сфері охорони здоров’я.

Учасники брали активну участь у обговоренні, зокрема вони поділилися своїми ідеями щодо можливостей удосконалення нормативної бази, яка регулює охорону права інтелектуальної власності на традиційні знання у сфері охорони здоров’я.

Снимок экрана 2021-01-15 в 14.25.49 Спікерами заходу були к.ю.н., професіонал з інтелектуальної власності відділу навчальних програм та забезпечення просвітницьких заходів відділення розвитку відносин у сфері інтелектуальної власності ДП "Український інститут інтелектуальної власності" Пономарьова Олена та к.ю.н., нотаріус, експерт у сфері інтелектуальної власності Воронцова Катерина.

Також спікери люб’язно поділилися своїми презентаційними матеріалами, які можна знайти за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати