23 березня 2023, 10:50

Офіс Генпрокурора: Арештовано активи олігарха з рф вартістю 20 млн грн

Пресслужба Офісу Генпрокурора

За клопотанням прокурорів Офісу Генерального прокурора судом накладено арешт на активи підприємства бенефіціарним власником якого є російський олігарх – акціонер та член ради директорів російської компанії, що входить до складу корпорації "Ростех". Вартість арештованого майна становить 20 млн грн, повідомила в Telegram пресслужба Офісу Генпрокурора.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Офіс Генпрокурора: Засуджено жінку, яка ошукала родину безвісти зниклого бійця ЗСУ".

За даними слідства, службові особи ТОВ "ВСМПО Титан Україна" вчиняли дії, спрямовані на приховування активів, які перебували на його балансі, шляхом укладення "фіктивних" договорів купівлі-продажу з одним із приватних підприємств.

"ТОВ "ВСМПО Титан Україна" отримало в оренду від цього підприємства нібито реалізоване майно, яке надалі використовувалося у виробничій діяльності компанії. Згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України щодо бенефіціарного власника передбачено обмежувальні заходи", – йдеться в повідомленні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати