16 травня 2020, 11:46

Odessa Criminal Law Forum "Золотий Дюк" відбудеться 26 червня

Асоціація адвокатів України

Цього року Асоціація адвокатів України об'єднає формат offline та онлайн, щоб всі бажаючі мали змогу прийняти участь в Odessa Criminal Law Forum "Золотий Дюк".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Odessa2020_812x415_FB_LBS

Читайте також: "ААУ проведе перший наймасштабніший юридичний онлайн-захід — III Судовий форум ААУ".

Всіх, хто скучив за "живим" спілкуванням з колегами, морем, сонцем, ААУ чекає у сонячній Одесі 26 червня. Всіх, хто бажає приєднатись до дискусій, але не зможе приїхати, зможе взяти участь в онлайн-форматі заходу. Буде пряма трансляція, чат з можливістю отримати відповіді від спікерів та експертів, і не тільки.   

Вже традиційний літній форум для правників, що проходить у сонячній Одесі — це можливість дізнатися про останні зміни та тенденції практики, подискутувати про актуальне, "поглянути очима опонента" на кримінальний процес, відкрити для себе нові прийоми та засоби захисту клієнта, зустрітися з колегами та познайомитися з однодумцями.                                                                                                  

Дата, час та місце проведення: 26.06.2020, 09:00 - 18:00, Hotel "Odessa" (м Одеса, Гагарінське плато, 5).

Серед головних питань заходу:

  • Судова та правоохоронна система в умовах нових викликів (Електронні докази, кіберзлочини, дистанційне ознайомлення з матеріалами кримінального провадження в умовах карантину, особливості кваліфікації та захисту медичних злочинів та ін.)
  • Досудове розслідування: стратити не можна помилувати? (Викривач як учасник кримінального провадження, інформування громадськості про рух проваджень, розмежування підслідності та ін.)
  • Судове провадження (ЄСІТС, Перевірка ухвал слідчих суддів, стратегія захисту у стадії судового розгляду, зловживання процесуальними правами учасниками кримінального провадження, оцінка допустимості результатів негласних слідчих дій  та ін.)

До зустрічі наприкінці червня в Одесі. Ми обіцяємо: буде цікаво, фахово та корисно.

Вартість участі: Offline - 1500 грн; Online - 500 грн.

Програма та реєстрація за посиланням.

 Генеральний партнер: АО «Barristers»

Експертний партнер: EQUITY 

Професійний партнер: GRACERS

 Партнери: АО "Лещенко, Дорошенко та партнери", AS Legal

З приводу участі або партнерства звертайтесь, за наступними контактами:
forum@uaa.org.ua, 067 239 86 90

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати