17 квітня 2024, 19:04

Обладнав підпільну АЗС та незаконно продавав пальне: БЕБ на Полтавщині скерувало справу до суду

Пресслужба БЕБ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Полтавській області завершили досудове розслідування щодо незаконного зберігання та продажу контрафактного пального.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Правові наслідки оголошення людини померлою"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Слідство встановило 44-річного мешканця Лубенського району, який закуповував А-95 бензин та дизпаливо оптом. Зберігав підакцизну продукцію на підпільній АЗС без відповідних ліцензій та дозволів. Продаж пально-мастильних виробів здійснював за готівку без видачі фіскального чека.

Під час обшуків із наземних резервуарів вилучено дизельне пальне та А-95 бензин загальною вартістю понад 212 тис. грн. На вилучене майно накладено арешт.

Матеріали кримінального провадження за ознаками ч. 1 ст. 204 Кримінального Кодексу України з обвинувальним актом скеровано до суду.

Досудове розслідування здійснювали детективи ТУ БЕБ у Полтавській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Полтавській області ДСР Національної поліції України. Процесуальне керівництво – Полтавська обласна прокуратура.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати