14 лютого 2022, 14:08

ОАСК відкрив провадження у справі за позовом «ЗТМК» до Держенергонагляду

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» до Державної інспекції енергетичного нагляду України. Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Позов Мін’юсту щодо заборони діяльності «Партії Шарія»: ОАСК призначив експертизу"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Нагадаємо, позивач просить суд: - визнати протиправною бездіяльність Держенергонагляду щодо непроведення перевірки схеми електроживлення струмоприймачів, під час експлуатації яких повинні виконуватись вимоги програми безпечного відключення електроживлення та невидачі акту відповідності схеми електроживлення струмоприймачів, щодо яких застосовується програма безпечного відключення електроживлення. - зобов’язати Держенергонагляд провести таку перевірку та надати відповідний акт.

Разом з тим, суд, розглянувши заяву про забезпечення позову, відмовив у її задоволенні. На переконання суду, наведені у заяві обставини, потребують встановлення під час розгляду спору по суті та не можуть бути підставою забезпечення позову. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати