30 вересня 2022, 17:37

ОАСК відкрив провадження у справі щодо оскарження виплат військовослужбовцям

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом жителя Тернопільської області до Кабінету Міністрів України щодо оскарження змін до виплат військовослужбовцям.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «ОАСК просять заборонити ГО «Всеукраїнський громадський рух «Український вибір-право народу»

Нагадаємо, позивач просить суд визнати протиправною та нечинною постанову Кабінету Міністрів України від 7 липня 2022 року №793, якою було внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану».

Оскаржуваною постановою №793, окрім іншого, було встановлено, що додаткова винагорода до 30 тис. гривень здійснюватиметься пропорційно часу служби в розрахунку на місяць, а також залежно від місця несення служби та району ведення бойових дій.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче судове засідання у справі на 20 жовтня 2022 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати