19 травня 2021, 17:06

ОАСК відкрив провадження щодо оскарження призначення Олексія Любченка Головою ДПС

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо оскарження розпорядження Уряду від 14 квітня 2021 року про призначення Олексія Любченка Головою Державної податкової служби України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оскарження звільнення Голови Держінспекції містобудування: ОАСК відкрив провадження"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Відповідачі – Національне агентство України з питань державної служби, Комісія з питань вищого корпусу державної служби та Кабінет Міністрів України.

Суд також просять визнати протиправними дії Комісії з питань вищого корпусу державної служби та Національного агентства України з питань державної служби, які допустили Олексія Любченка до участі у конкурсі на посаду Голови Державної податкової служби України, а також скасувати рішення Комісії, яким були визначені результати співбесіди з кандидатами та загальний рейтинг кандидатів.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін колегією у складі трьох суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати