16 вересня 2021, 17:20

ОАСК відкрив провадження про оскарження конкурсу на посаду директора Парку «Партизанська слава»

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Наталії Костилєвої до Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради та Конкурсної комісії з проведення добору кандидатів на посаду директора Парку культури та відпочинку «Партизанська слава».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Суддя КСУ позивається до НАЗК"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Серед вимог позову - скасувати рішення Конкурсної комісії, оформлене протоколом №2 від 12 серпня 2021 року. Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

Разом з тим, суд відмовив позивачці у вжитті заходів забезпечення позову. Нагадаємо, в межах заяви про забезпечення позову, заявниця просила суд зупинити дію оскаржуваного рішення, а також заборонити Департаменту культури укладати контракт з Оленою Бобровською та призначати її директором Парку культури та відпочинку «Партизанська слава». При розгляді вказаної заяви суд дійшов висновку про її необґрунтованість та відсутність підстав для її задоволення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати