17 грудня 2021, 17:16

ОАСК просять визнати протиправним Положення про депутатську фракцію політичної партії «Голос»

Пресслужба ОАСК

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов та заява про його забезпечення щодо оскарження Положення про депутатську фракцію політичної партії «Голос».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують перелік осіб, які не підлягають самоізоляції після перетину кордону на в’їзд в Україну"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Зокрема, позивачами вказані народні депутати України, члени депутатської фракції політичної партії «Голос» у Верховній Раді України дев’ятого скликання Юлія Клименко, Соломія Бобровська, Галина Васильченко, Роман Лозинський, Наталія Піпа, Ярослав Рущишин, Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Володимир Цабаль, Андрій Шараськін та Ярослав Юрчишин, які просять суд визнати протиправним та нечинним Положення про депутатську фракцію політичної партії «Голос», затверджене на засіданні фракції 01.11.2019 р. (зі змінами від 02.12.2019 р, 11.03.2020 р., 05.09.2020 р., 05.10.2020 р).

Серед вимог заяви про забезпечення позову – зупинити дію вказаного положення до набрання рішенням суду законної сили.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі та наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати