09 липня 2021, 10:13

ОАСК перейшов до розгляду по суті справи щодо генплану Києва

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив підготовче провадження у справі за позовом до Кабінету Міністрів України та Київської міської державної адміністрації щодо проекту нового Генерального плану столиці. Судове засідання по суті призначено на 8 вересня 2021 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 Читайте також: "ОАСК відкрив провадження щодо оскарження призначення в.о. гендиректора ДП по управлінню з радіовідходами"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК. 

Нагадаємо, серед вимог позову - визнати протиправними дії КМДА, пов’язані із розробленням проекту нового Генплану Києва, та  зобов’язати КМДА утриматись від його розроблення. Позивач вважає, що Генплан столиці, розроблений АТ «Київпроект» та затверджений рішенням Київради у 2002 році відповідно до положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» є безстроковим та чинним на сьогодні, тому розроблення його нової редакції є незаконним.

Позивач також просить суд зобов’язати Кабінет Міністрів України вжити заходи реагування на факт протиправних, на його думку, дій КМДА, пов’язаних із розробленням Генплану міста.

Слід зазначити, що в ході підготовчого провадження суд залучив Комунальну організацію «Інститут генерального плану м. Києва» та Департамент містобудування та архітектури Виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) третіми особами у справі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати