13 травня 2015, 14:31

Новий закон про ліцензування видів господарської діяльності спростить роботу підприємцям - ДРС

Урядовий портал

Голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна під час робочої наради у Мінагрополітики обговорила з представниками органів ліцензування новий Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності» № 222-VIII, який був прийнятий 3 березня 2015 і набуває чинності 28 червня 2015 року, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Впровадження нового Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» суттєво спростить порядок отримання ліцензій, зменшить кількість видів господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, але для цього нам потрібно відпрацювати всі практичні та процедурні питання» - зазначила К. Ляпіна.

Як передбачається, втілення положень нового закону якісно вплине на регуляторне середовище, значно скоротить кількість адміністративних процедур, зокрема за рахунок відмови від обов’язкового оформлення ліцензії як документа у паперовій формі, чіткого встановлення термінів виконання кожної дії органом ліцензування, а також виключення норм, що можуть сприяти корупційними діям. Все це дасть змогу підвищити рейтинг України за класифікацією Світового банку через утворення сприятливих умов розвитку підприємництва, зростання інвестиційної привабливості України.

«Крім того, одна справа прийняти закон, а інша – якісно втілити його в життя. Інакше, замість позитивного результату, ми можемо отримати негативний ефект. Таке ми не один раз спостерігали в Україні, коли хороші наміри нівелює неякісна реалізація. Тож важливо обговорити всі гострі процедурні питання з органами ліцензування, щоб новий механізм запрацював вже на момент набуття чинності закону», - наголосила Голова ДРС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати