06 травня 2015, 16:31

Нова патрульна поліція запрацює в Києві у червні - МВС

Урядовий портал

Новий поліцейський патруль вийде на вулиці Києва в червні. Про це під час зустрічі з курсантами у Національній академії внутрішніх справ України повідомила перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе, передає Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«У Києві навчається 2 тисячі кадетів нової Патрульної служби. Їхній курс закінчується 15 червня. Через декілька днів після закінчення навчання вони вийдуть на вулиці в формі, якщо буде прийнятий закон про Національну поліцію», - зазначила Ека Згуладзе.

Вона також поінформувала, що вже сьогодні кадети відрізняються від тих правоохоронців, які працюють в системі МВС. Вони ставлять важкі запитання, їм цікаво. Вони пропонують шляхи вирішення цих питань. «Такі поліцейські ніколи не будуть виконувати неправильні накази», - підкреслила перший заступник міністра.

В свою чергу, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час зустрічи висловив упевненість, що закон «Про Національну поліцію» має бути прийнятий до 1 червня.

«Закон про Національну поліцію повинен бути прийнятий до 1 червня 2015 року, щоб Патрульна служба могла працювати за новими правилами. Він нам потрібен... У нас немає підстав вважати, що закон не буде прийнятий», - сказав міністр.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати