10 листопада 2021, 14:50

НКЦПФР розширює держреєстр випусків цінних паперів. Що буде нового?

НКЦПФР

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку оновлює державний реєстр випусків цінних паперів. Рішення про це комісіонери прийняли на засіданні регулятора.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НКЦПФР підбила підсумки торгівлі деревиною на організованому товарному ринку"

Про це повідомляє пресслужба НКЦПФР.

«Ми усвідомлюємо, що державний реєстр – ключовий інструмент для роботи – і самої Комісії, і учасників ринку, і інвесторів. Для цього він має бути максимально повним і зручним для використання. Тобто містити абсолютно всю інформацію про випуски цінних паперів, передбачати різноманітні опції пошуку. Ці зміни ми й передбачили і впроваджуємо», – коментує Юрій Бойко, член НКЦПФР.

Таким чином, Комісія доповнить держреєстр інформацією про:

  • зареєстровані Центральним депозитарієм випуски депозитних сертифікатів банку;
  • зареєстровані НКЦПФР випуски деривативних цінних паперів: опціонних сертифікатів, фондових варантів, кредитних нот, депозитарних розписок.

Також регулятор доповнить держреєстр інформацією про коди ISIN (міжнародні ідентифікаційні номери цінних паперів) та коди LEI (міжнародні ідентифікаційні коди юридичної особи у разі здійснення публічної пропозиції). Це облегшить пошук необхідних даних в реєстрі.

Державний реєстр випусків цінних паперів доступний на сайті Комісії за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати