26 січня 2023, 17:10

НКЦПФР допустила до обігу облігації, які випущені Канадою для підтримки України

Пресслужба НКЦПФР

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила облігації (Ukraine Sovereignty Bond), випущені Урядом Канади, до обігу на території України. Ініціатор подання заяви на допуск цінних паперів іноземного емітента – ПАТ "Національний депозитарій України". Про це повідомила пресслужба НКЦПФР.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НКЦПФР: Під час війни КІФ зможуть проводити загальні збори за спрощеною процедурою".

 Так, щоб запропонувати канадцям можливість безпосередньо підтримати Україну, Урядом Канади було випущено п’ятирічні облігації на суму 500 мільйонів доларів, деномінованих у канадських доларах.

У НКЦПФР зазначили, що кошти спрямовані на підтримку Уряду України шляхом надання основних послуг українцям, таких як: пенсії, закупівля палива перед зимою та відновлення енергетичної інфраструктури тощо. Так, канадці, які беруть участь в Ukraine Sovereignty Bond, фактично купують звичайні облігації уряду Канади зі ставкою 3,245%. Щоб забезпечити інвесторам впевненість у безпеці їх коштів, Ukraine Sovereignty Bond також мають кредитний рейтинг Канади ААА. 

Дата погашення облігацій є символічною –  24.08.2027 у День Незалежності України.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати