07 березня 2023, 10:10

НКЦПФР анулювала ліцензію ТОВ "НВП "МАГІСТР": деталі

НКЦПФР

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку застосувала санкцію у відношенні ТОВ "НВП "МАГІСТР" у вигляді анулювання ліцензії на провадження депозитарної діяльності депозитарної установи, за подання до Комісії недостовірної інформації на виконання Рішення від 16.03.2022 року №171, щодо об’єктів права власності російської федерації як держави, яка почала повномасштабну війну проти України, та її резидентів. Про це повідомили в НКЦПФР.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Затверджено концепцію облігацій з покриттям та сек'юритизації в Україні".

Як зазначається, ТОВ "НВП "МАГІСТР" не було розкрито інформацію, яка надалі надавалась іншим органам державної влади для складання переліку щодо примусового вилучення об’єктів російської федерації та її резидентів.

Крім того, у відношенні ТОВ "НВП "МАГІСТР" за інші порушення вимог законодавства про ринки капіталу та організовані товарні ринки Комісією застосовано санкцію у вигляді попередження та за неподання інформації до Комісії застосовано дві санкції у вигляді штрафу.

У НКЦПФР зазначили, що ТОВ "НВП "МАГІСТР" зобов’язаний здійснити дії, передбачені нормативно-правовим актом НКЦПФР, що регулює питання припинення провадження професійної діяльності на ринках капіталу депозитарної діяльності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати