19 жовтня 2018, 18:57

Нічні зміни та перевантаження: що розслідують в міжнародній юрфірмі

Financial Review

Вам дивно чути про юристів, які сплять в офісах, щоб не провалити дедлайн? Ні? То пора задуматись.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Щодо австралійської мега-фірми King&Wood Mallesons розпочали розслідування через виснажливі умови роботи юристів.

Це безпрецедентний випадок для юридичного ринку. Регулятор з питань охорони праці розпочав розслідування щодо King & Wood Mallesons після запиту американської правозахисної організації WorkSafe. Якщо факти порушення трудового законодавства вдасться довести, то відповідальним особам може загрожувати штраф до 285 426 доларів.

Причиною «перепрацювань» стали стислі строки, в які Королівська комісія з порушень в банківській, пенсійній та фінансовій сферах проводила розслідування. King & Wood Mallesons представляє інтереси австралійських компаній, пов'язаних з банківськими та страховими секторами.

Величезний обсяг роботи призвів до того, що юристи в Мельбурнському офісі King & Wood Mallesons працювали понаднормово, на вихідних, а деякі співробітники навіть спали в офісі. Юристи та адмінперсонал працювали в нічну та денну зміни, тож робота тривала безперервно.

Скарга була подана у WorkSafe ще в серпні, а в жовтні представники організації приїхали в офіс юрфірми. Рішення мають прийняти до середини листопада.

«Ми сприймаємо це неймовірно серйозно. Добробут наших співробітників дуже важливе. Прикро, що хтось дійшов до такого стану, подавши скаргу. Ми це поважаємо», - прокоментував директор компанії Берклі Кокс. Також він зазначив, що така ситуація склалася через дивні вимоги Королівської комісії і великий обсяг документів.

Розслідування в компанії проходить на тлі загальних обговорень психічного здоров'я юристів, оскільки вони знаходяться під високим тиском. Згідно з опитуванням ALM Intelligence, 90% опитаних згодні, що у співробітників є проблеми з алкоголем, 48% - що в компанії стикаються з проблемою вживання наркотиків, 86% говорять про депресії у колег, а 93% - про їх підвищений стан тривоги.

Компанія King & Wood Mallesons базується в Гонконгу. В її офісах працює близько 2000 адвокатів, 27 офісів KWM розташовані в Азії, Австралії, Європі, Близькому Сході та Північній Америці.

За повідомленням Financial Review.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати