28 липня 2022, 18:40

Невиплата компенсації за понаднормову роботу: що вирішив суд

Пресслужба НБУ

Івано-Франківський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позовних вимог колишнього працівника Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області, який оскаржував відмову у виплаті йому компенсації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КЦС ВС: Захист прав боржника у виконавчому провадженні в разі повного виконання рішення суду"

Позивач просив відповідача нарахувати та виплатити йому кошти за роботу в надурочний час. Втім, суд встановив, що передбачених законних підстав для здійснення таких виплат немає, оскільки відсутній табель обліку робочого часу з відмітками понаднормового виходу на службу.

«Оплата праці за роботу в понаднормовий час можлива лише при наявності письмових наказів, які підписані керівником органу, графіків нарядів, чергувань, які затверджені керівниками відповідних органів та табелів обліку понаднормового виходу на роботу».

Суд зазначає, що  матеріали справи містять графіки чергувань позивача, однак вони не мають інформації про фактично відпрацьований час і не підтверджують понаднормову роботу позивача.

Рішення суду набрало законної сили.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати