14 травня 2021, 14:33

Неправомірна вигода за вплив на суддів – судитимуть колишнього прокурора з Кіровоградщини

Пресслужба Офісу Генпрокурора

Генеральна інспекція Офісу Генерального прокурора скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього прокурора відділу прокуратури Кіровоградської області за фактом одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення суддями (ч. 2 ст. 369-2 КК України).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Суддю Баришівського райсуду Київської області тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя"

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

Встановлено, що прокурор запропонувала передати їй 1000 доларів США за здійснення впливу на суддів Кропивницького апеляційного суду щодо залишення вироку суду першої інстанції без змін. У подальшому вона отримала половину вказаної суми.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань, за оперативного супроводу Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

Підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні забезпечуватимуть прокурори Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати