28 липня 2020, 14:44

Необхідність юридичного копірайтингу

Літери – в слова, речення та у професійні юридичні тексти!


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Юридичний копірайтинг необхідний для створення найбільш ефективних веб-сайтів, блогів, статей і текстів для вашої юридичної фірми. Співпраця з професійним копірайтером відродить сторінки вашого сайту, дасть новий корисний матеріал для ваших читачів та потенційних клієнтів компанії. Організація всієї діяльності від невеликого тексту до тисячі текстів для сайту та соціальних мереж!

Софія Матіяш – засновниця великого направлення – Юридичний копірайтинг.

Суддя, адвокат, юрист – її досвід у сфері юриспруденції дає унікальну можливість писати юридичні тексти зрозумілою мовою. Уважна до справи, якою займається, розуміє аспекти закону, обмеження та зобов'язання, з якими зіштовхуються практикуючі юристи у своїй роботі, описує влучно всі деталі.

Знання юридичних справ від позовної заяви до остаточного рішення суду допомагає краще подати матеріал, розкрити актуальні питання в тексті, проаналізувати судову практику.  

Залучайте професійного копірайтера, і ви отримаєте партнера, який розуміє ваш бізнес, ваші комерційні амбіції і, найголовніше, ваших клієнтів. Контент на вашому сайті, в соціальних мережах – це постійна інвестиція для вас та довгострокового успіху вашої справи.

Софія Матіяш

https://matiyash.com.ua/portfolio/

https://matiyash.com.ua/tariff/

info@matiyash.com.ua

+38 097 152 11 82

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати