23 липня 2015, 15:59

Необхідне подальше реформування системи виконання судових рішень - Гецадзе

Прес-служба Міністерства юстиції

21 липня 2015 року в м. Одеса в Головному територіальному управлінні юстиції відбулася прес-конференція за участю заступника Міністра юстиції Гії Гецадзе щодо пілотного проекту запровадження онлайн-сервісів у сфері державної реєстрації, який стартував 20 липня цього року в окремих районах міста Одеси та Одеської області, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Метою пілотного проекту є спрощення процедури надання адміністративних послуг, підвищення їх якості, усунення корупційних ризиків.

Запропонована модель передбачає можливість подачі заявником заяви в електронному форматі за допомогою мережі Інтернет, бронювання заявником дати і часу відвідування реєстратора, оплати послуг онлайн.

Крім того, було висвітлено питання необхідності подальшого реформування системи виконання рішень судів.

Гія Гецадзе наголосив, що рішення судів є обов’язковими для виконання на території України, і будь-які приватні інтереси не можуть стати на заваді виконання цих рішень. Майно, яке, згідно з рішенням судів, повернуто або перебуває у державній власності, належить державі, і жодні особи не мають права використовувати його в приватних цілях. Держава буде захищати свої інтереси з метою збереження цілісності майна, що належить їй і яке не може бути приватизоване в інтересах окремих осіб. Це, зокрема, стосується ситуації, що склалася навколо санаторію «Лермонтовський».

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати