23 квітня 2021, 10:11

Не копіювати упаковки конкурентів: АМКУ надав рекомендації виробникам згущеного молока

Пресслужба АМКУ

Антимонопольний комітет України надав рекомендації ПрАТ «Первомайський молочноконсервний комбінат» та ПрАТ «Хмельницька маслосирбаза», що використовували у своєму виробництві схожі за стилістикою упаковки згущеного молока інших виробників: ТОВ «Мілк – Інвест» та ПрАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат». Останні випускають продукцію з таким оформленням з 2019 року, в той час як заявники - з липня-жовтня 2020.

Читайте також: "АМКУ досліджує причину подорожчання яєць та соняшникової олії"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

1 (1)

За наявною в Комітеті інформацією, чимало виробників згущеного молока з цукром використовують при оформленні упаковки продукції графічну стилістику та кольори радянських часів. При цьому виробниками додаються окремі власні елементи дизайну етикеток.

У наведеному випадку, виробники використовували етикетки не лише з цими впізнаваними елементами, а й унікальні елементи з етикеток заявників без їхнього дозволу. Зокрема, мова йде про елементи у вигляді стрічок з написом, медалей, розміщення торгівельних марок, зображення полуниці у бризках молока. Ці елементи зображення розміщувалися на етикетках у тих же місцях, де і аналогічні елементи заявників. Таке схоже оформлення етикеток може призвести до змішування з діяльністю заявників.

5 (1)

Відтак, Комітет надав ПрАТ «Первомайський молочноконсервний комбінат» та ПрАТ «Хмельницька маслосирбаза» рекомендації припинити використання цих елементів оформлення етикеток молока незбираного згущеного з цукром та продукту молоковмісного згущеного з цукром «Сгущенка».

Наразі у Комітеті відсутня інформація про те, що таке копіювання етикеток конкурентів призвело до суттєвого обмеження чи спотворення конкуренції.

Відтак, згідно з законодавством, за умови виконання положень рекомендацій АМКУ, провадження у справі про порушення законодавства про захист економічної конкуренції не розпочинається.

0
0

Останні коментарі

Вам потрібна позика, ми пропонуємо позику з негайним онлайн-схваленням, * особиста позика * кредит компанії, * автокредитування, * студентська позика * Бізнес-позика, і т.д. ..... ми даємо від 1000 до 60 000 000 доларів. в доларах або євро наша позика надається з відсотковою ставкою в 3%, і ми можемо надати позику в будь-якій точці світу .... якщо ви зацікавлені, зв'яжіться через whatsapp: +256756543536 або електронною поштою: christharmonyloanfund@gmail.com

Додати коментар

Відмінити Опублікувати