10 січня 2019, 18:24

НБУ уточнив порядок та затвердив графік перевірок інкасаторів

Прес-служба Національного банку України

Національний банк України уточнив порядок проведення перевірок юридичних осіб, які отримали ліцензію НБУ на надання банкам послуг з інкасації (СІТ-компаній).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «НБУ пропонує уточнити порядок видачи ліцензії на надання банкам послуг з інкасації».

Так, Нацбанк:

  • уточнив вимоги щодо організації планування та проведення перевірок таких юридичних осіб;
  • визначив порядок запобігання реального чи потенційного конфлікту інтересів керівника та членів інспекційної групи, який може виникнути під час перевірки СІТ-компанії;
  • визначив термін надання Нацбанком юридичній особі переліку потрібних для перевірки документів та інших матеріалів;
  • урегулював інші питання, що виникали під час практичної реалізації процедури перевірок СІТ-компаній.

Відповідні зміни передбачено постановою Правління Національного банку України від 22.12.2018 р. № 151 «Про затвердження Змін до Положення про порядок проведення перевірок юридичних осіб, які отримали ліцензію Національного банку України на надання банкам послуг з інкасації».

Документ набирає чинності з 11.01.2019 р.

Водночас, Нацбанк затвердив графік проведення планових перевірок таких юридичних осіб на 2019 р., який публікуватиме щороку. Так, у 2019 р. Нацбанк перевірить шість CIT-компаній. Наразі ліцензію Нацбанку на надання банкам послуг з інкасації наразі отримало дев’ять юридичних осіб.

NBU_151

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати