25 липня 2020, 9:43

НБУ подовжив дію спрощених правил оцінки кредитного ризику

Прес-служба НБУ

Національний банк України продовжив до 30 листопада дію спрощених правил оцінки кредитного ризику при реструктуризації кредитів, що здійснюються банками у відповідь на економічні проблеми позичальників, зумовлені пандемією коронавірусної хвороби COVID-19.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Банки, попри коронакризу, поліпшили очікування з перспектив кредитування, - НБУ".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Також із групової оцінки кредитного ризику не будуть вилучатися кредити, умовами реструктуризації за якими передбачено здійснення платежів з періодичністю рідшою, ніж або в обсязі меншому, ніж передбачені вимогами Положення №351.

Крім цього, для неперервності кредитної підтримки державного сектору передбачено право банків під час оцінки кредитного ризику за кредитами, наданими органам державної влади та органам місцевого самоврядування (боржники - бюджетні установи), не брати до уваги інформацію щодо стану виконання ними дохідної частини бюджету у 2020 р.

Зазначені зміни передбачені постановою Правління НБУ від 24 липня 2020 р. №105 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 26 березня 2020 року №39".

Постанова набирає чинності з 25 липня 2020 р.

Нагадаємо, НБУ зберіг облікову ставку на рівні 6%.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати