02 грудня 2019, 9:00

НБУ оновив порядок проведення перевірок об’єктів оверсайта

Прес-служба НБУ

Національний банк України уніс зміни до порядку проведення перевірок щодо дотримання платіжними організаціями платіжних систем та їх учасниками, а також операторами послуг платіжної інфраструктури вимог законодавства України з питань діяльності платіжних систем та переказу коштів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Затверджено вимоги до кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, - НБУ".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Відтепер за наявності обґрунтованих підстав, що можуть свідчити про недотримання об’єктом оверсайта вимог законодавства України, НБУ здійснюватиме безвиїзну перевірку з окремих питань діяльності об’єкта оверсайта під час проведення ним операцій із переказу коштів.

Так, безвиїзна перевірка проводитиметься шляхом запитування в об’єкта оверсайта та подальшого аналізу інформації, документів та письмових пояснень щодо фактів, які можуть свідчити про порушення ним законодавства України з питань діяльності платіжних систем та переказу коштів.

Зазначені зміни внесені з метою зменшення адміністративного навантаження та більш швидкого реагування на факти, що можуть свідчити про порушення об’єктами оверсайта законодавства України.

Також шляхом унесення змін до порядку застосування заходів впливу до об’єктів оверсайта встановлено поріг суттєвості величин за недостовірними статистичними даними, що подаються до НБУ. Як зазначається, такий крок має підвищити рівень відповідальності об’єктів оверсайта під час формування та подання статистичної звітності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати