18 липня 2022, 15:40

Науковців і педагогів не призиватимуть на військову службу

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №7352 про відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації науковим, науково-педагогічним та педагогічним працівникам.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Верховна Рада звільнила міністра соцальної політики Марину Лазебну"

Про це повідомила голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

"Сьогодні держава перебуває у стані війни. Але настане час, коли прийде перемога і ми спокійно продовжимо відбудовувати і наново будувати Україну. Це стосується не лише будівництва інфраструктури і житла. Це стосується наших дітей та молоді, яким потрібно буде давати фахову, якісну освіту. А також наших науковців, які повинні будуть продовжити розвивати українську науку. Саме тому наші науковці та педагоги повинні продовжити зараз свою роботу на робочому місці і займатись цим після перемоги", - зауважила народна депутатка.

За законопроєктом право на відстрочку матимуть педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти, які працевлаштовані за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки та не мають вченого звання та/або наукового ступеня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати