НАТО вперше погодило надання комплексної фінансової та експертної підтримки Агенції оборонних закупівель ДОТ. Про це повідомила пресслужба Міноборони.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Уряд запровадив єдині правила управління інтелектуальною власністю в ОПК".
Підтримка реалізовуватиметься через Офіс спеціального радника з питань оборони Великої Британії та стосуватиметься підсилення спроможностей агенції.
"Розширюємо партнерство з НАТО. Альянс підтримує посилення системи оборонних закупівель – розвиток Агенції оборонних закупівель та цифрових рішень. Це системне оновлення підходів – через інновації, підзвітність й узгоджені процеси", – наголосив міністр оборони Михайло Федоров.
Як зазначається, НАТО підтримає розвиток та масштабування системи DOT-Chain для галузі інноваційних технологій та пілотних реформ, які будуть проведені цього року. Окремий акцент буде на посиленні кібербезпеки: захисті даних, ІТ-інфраструктури та цифрових сервісів.
Підтримка буде надана у сфері інституційної спроможності, а саме синхронізації цінностей та культури агенції, посилення процесу рекрутингу, заснованого на цінностях, робота над обізнаністю суспільства про державне забезпечення, а також синхронізації ІТ-інфраструктури Агенції після обʼєднання.
Крім цього, запланована підтримка Наглядової ради Агенції у проведенні функціонального аудиту, який охопить усі ключові процеси – від планування закупівель і укладення контрактів до управління їх виконанням та систем внутрішнього контролю.
Аудит здійснюватиметься за участі структури NATO IBAN.



