21 червня 2022, 13:20

Нардепа Дмитра Лубінця пропонують призначити новим омбудсманом

Пресслужба ВРУ

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук вніс кандидатуру народного депутата Дмитра Лубінця на посаду уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Європейська мережа омбудсманів ухвалила Декларацію щодо України"

Дмитро Лубінець — нардеп від депутатської групи «За майбутнє», голова Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій.

«Вірю, що його досвід на посаді голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, а також його професійні та людські якості створять усі необхідні передумови для виконання в повному обсязі повноважень, покладених на Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», - написав Руслан Стефанчук.

стефанчук-лубінець

Нагадаємо, 31 травня народні депутати зібрали підписи про висловлення недовіри омбудсмену Людмилі Денісовій та звільнили її з посади Уповноваженої ВРУ з прав людини. Ексобмудсменка заявила, що оскаржуватиме своє звільнення в суді.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати