19 серпня 2015, 10:12

Направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього прокурора центрального апарату ГПУ та оперативного співробітника ДФС

Прес-служба Генеральної прокуратури України

Управлінням з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, Генеральної прокуратури України до Оболонського районного суду міста Києва направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього старшого прокурора відділу центрального апарату Генеральної прокуратури України та співробітника оперативного підрозділу податкової міліції Державної фіскальної служби.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Вони обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України, повідомляє прес-служба ГПУ.

Встановлено, що вказані особи за попередньою змовою з цивільною особою у період серпня-жовтня 2014 року шляхом шахрайства заволоділи грошовими коштами приватного підприємця в особливо великих розмірах у сумі понад 2 млн грн під виглядом підбурювання до дачі неправомірної вигоди за повернення вилученої в ході обшуку побутової техніки та закриття кримінального провадження службовими особами Державної фіскальної служби України стосовно вказаного підприємця.

Обвинуваченим обрано запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 365 тис. грн кожному.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати