13 лютого 2017, 10:00

НАК "Нафтогаз" буде представляти Kinstellar?

Юридична компанія "Василь Кісіль і Партнери" відмовилася від укладення договору щодо надання правової допомоги з питань, що виникають в діяльності наглядової ради НАК "Нафтогаз України" та її комітетів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Нагадаємо, що згідно з рішенням Тендерного комітету Національної акціонерної компанії "Нафтогаз Україна", затвердженого протоколом засідання від 25.11.16р. №74, на веб-порталі Уповноваженого органу було оприлюднено оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю юридичних послуг, пов'язаних з наданням правової допомоги з питань, що виникають в діяльності наглядової ради НАК "Нафтогаз України" та її комітетів.

За результатами розгляду тендерних пропозицій, до оцінки було допущено чотири учасника: ТОВ "РЕДКЛІФФ ПАРТНЕРЗ" (Київ, Україна), Представництво "Бейкер І МАКЕНЗІ - СІ АЙ ЕС, ЛІМІТЕД" (Київ, Україна), Адвокатське об'єднання "Юридична фірма "Василь Кісіль і Партнери" (Київ, Україна) та компанію Andreko Kinstellar Ugyvedi Iroda (Будапешт, Угорщина).

За результатами аукціону на закупівлю зазначених послуг найбільш економічно вигідною визнано тендерну пропозицію учасника Адвокатське об'єднання "Юридична фірма "Василь Кісіль і Партнери" за ціною 5 719 998, 12 грн.

Листом від 08.02.17 р. зазначений учасник повідомив про відмову від укладення договору на закупівлю зазначених послуг. В результаті тендерним комітетом було прийнято рішення відхилити тендерну пропозицію Адвокатського об'єднання "Юридична фірма "Василь Кісіль і Партнери".

Таким чином, відповідно до чинного законодавства та Протоколу №74/5 засідання Тендерного комітету НАК "Нафтогаз Україна" щодо визначення переможця торгів від 10.02.2017р., юридичне бюро Андреко Кінстеллар Удьведі Ірода визначено переможцем торгів на закупівлю зазначених послуг з ціновою пропозицією 5 999 999 грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати