28 листопада 2020, 9:56

НАДС пропонує створити Вищу школу публічного управління

Прес-служба НАДС

Комітет ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з Комітетом ВРУ з питань освіти, науки та інновацій провели обговорення присвячене питанню подальшого функціонування Національної академії державного управління при Президентові України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ став координатором Моторного страхового бюро України".

Про це повідомляє прес-служба НАДС.

Позицію НАДС щодо вищезгаданого питання представила Голова Агентства Наталія Алюшина"Збереження потенціалу НАДУ та професіоналізації державної служби та служби в органах місцевого самоврядування можливо через об’єднання зусиль і ресурсів НАДУ та Української школи урядування. Таким чином можна створити в Україні аналог французької (ENA) або польської (KSAP) національних шкіл адміністрування. В числі ключових завдань такої школи має бути: підвищення кваліфікації за сертифікатними програмами, навчання за професійними та короткостроковими програмами, а також експертно-аналітичне забезпечення".

(для перегляду натисніть на зображеня)

tranformatsiya-nadu 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати