06 липня 2015, 12:38

Нацбанк удосконалив порядок проведення банками валютних операцій

Прес-служба Національного банку України

Правлінням Національного банку України прийнято постанову від 03 липня 2015 року № 427 “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України” (далі – Постанова № 427), метою якої є удосконалення порядку виконання клієнтами банку валютних операцій, повідомляє прес-служба Національного банку України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зокрема змінами, унесеними Постановою № 427, уточнено порядок проведення валютних операцій клієнтами банків, які мають податковий борг, що виник унаслідок зміни порядку (алгоритму) зарахування авансових внесків з податку на прибуток під час виплати дивідендів у рахунок сплати щомісячних авансових платежів з цього податку. Для вищезазначених клієнтів банків установлено можливість подавати до банку замість довідки Державної фіскальної служби України про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів лист органу Державної фіскальної служби України про наявність у клієнта боргу, що виник саме внаслідок зміни порядку (алгоритму) зарахування авансових внесків з податку на прибуток під час виплати дивідендів у рахунок сплати щомісячних авансових платежів з цього податку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати