07 липня 2021, 14:52

НАБУ оголосило старт набору до другої Антикорупційної школи

Пресслужба НАБУ

50 студентів-правників з усієї України долучаться до другої Антикорупційної школи Національного бюро. Прийом заявок триває до 16 липня. Проєкт «Антикорупційна школа НАБУ 2021» реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС — провідної антикорупційної програми підтримки в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Автоматизований арешт коштів боржників: як це працює"

Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

«Цьогоріч Школа відбуватиметься у два етапи. Перший етап – відбуватиметься онлайн, участь у ньому зможуть взяти 50 студентів. До другого етапу потраплять лише 15 кращих учасників Школи. Завдяки підтримці Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні вони пройдуть унікальну двотижневу практику в Головному підрозділі детективів Національного бюро, відвідають парк корупції “Межигір’я”, ознайомляться з діяльністю інших антикорупційних органів», — зазначила Яна Ризак, спеціалістка Відкритого офісу НАБУ та співорганізаторка школи.

Не бути байдужими до боротьби з корупцією закликав молодь Олександр Риковцев, заступник керівника відділу детективів та один зі спікерів Антикорупційної школи.

«Якщо боротьба з корупцією вас драйвить, значить антикорупційна діяльність — ваше покликання. І неважливо: чи вам просто цікаво розібратися у цих питаннях, чи це викликає негативні емоції, обурення і незгоду. Головне — не будьте байдужими», — наголосив він.

Антикорупційна школа НАБУ відбудеться вдруге. У 2020 році її випускниками стали 56 студентів зі всієї України.

«Антикорупційна школа дає можливість перевірити власні знання на практиці, поспілкуватися з професіоналами та знайти однодумців, адже люди — це головний ресурс для розвитку», — поділилася своїми враженнями від навчання Марина, учасниця минулорічної Школи, ексголова Ліги студентів Асоціації правників України.

Проєкт «Антикорупційна школа НАБУ 2021» реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС — провідної антикорупційної програми підтримки в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати