20 січня 2020, 18:14

На зимовій сесії ПАРЄ оберуть нового президента Асамблеї

Україна оскаржила рішення ЄСПЛ щодо закону про люстрацію

Укрінформ
На зимовій сесії Парламентській асамблеї Ради Європи оберуть нового президента ПАРЄ. Ним може стати бельгійський сенатор.

Читайте також: "Україна готова підтримати місію НАТО в Іраку своїми військовими".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє Укрінформ.

"На зимовій сесії, яка пройде у Страсбурзі 27-31 січня, Парламентська асамблея обере нового президента", - поінформували у Раді Європи.

Найімовірніше, новим очільником ПАРЄ стане бельгійський сенатор, представник політичної групи Альянсу лібералів та демократів за Європу (ALDE) Рік Дамс. Його кандидатура, за квотою лібералів, була затверджена 30 вересня 2019 року.

Окрім цього, саме на цій сесії планується провести дебати про порушення країнами-членами ПАРЄ статутних зобов'язань, що стало раніше формальним приводом для повернення у червні 2019 року російської делегації до Асамблеї.

Серед інших питань – йтиметься про функціонування демократичних інституцій у Польщі, доповідь про політичних в'язнів в Азербайджані, а також ситуація у Лівії й на Близькому Сході у контексті її наслідків для Європи.

Планується обговореня загрози безпеки журналістам, захист свободи вірувань, а також протиправного перевезення мігрантів, включаючи дітей.

Окрім цього, асамблея ухвалить доповідь про стандарти виборчої системи у Білорусі.

Нагадаємо, Україна оскаржила рішення ЄСПЛ щодо закону про люстрацію.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати