17 листопада 2020, 12:34

На закупівлю кисневих концентраторів з початку року витратили трохи більше 500 млн грн, - ТІ Україна

ТІ Україна

Українські лікарні зіткнулися з нестачею медичного кисню. Розв’язати цю проблему можна, якщо придбати достатньо кисневих концентраторів - пристроїв, що виробляють кисень з атмосферного повітря. Фахівець із публічних закупівель ТІ Україна Ярослав Пилипенко дослідив, як медичні заклади закуповували їх протягом року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "За місяць державні лабцентри закупили в приватних проведення ПЛР-тестувань на майже 40 млн грн".

Із січня до середини листопада заклади охорони здоров’я придбали через Prozorro 9 тисяч кисневих концентраторів на 503 млн грн. Понад третину з них — 3,6 тисячі пристроїв на 182 млн грн, купили в перші два тижні листопада.

(для перегляду натисніть на зображення)

закупівлі-концентратоірв

Кисневі концентратори дуже різняться за своїми характеристиками. Тож їхня ціна в електронній системі закупівель також сильно варіюється: від 7 до кількасот тисяч грн.

З початку року найбільше кисневих концентраторів придбали в Дніпропетровській (1353 шт.), Київській (1254 шт.) і Одеській (933 шт.) областях, а найменше — у Рівненській (57 шт.), Івано-Франківській (69 шт.) та Полтавській (97 шт.). Водночас, Франківщина увійшла в трійку регіонів-лідерів за закупівлями медичного кисню.

концентратори-2

Деталі закупівель читайте в матеріалі.

Нагадаємо, із початку року державні структури витратили на подарунки та відзнаки щонайменше 100 млн грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати