08 липня 2015, 10:18

На «Укрзалізниці» призначений новий голова комісії з реорганізації та в.о. гендиректора

Урядовий портал

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський зустрівся з колективом Укрзалізниці та повідомив про зміни. Олександр Завгородній, який обіймає посаду заступника генерального директора Укрзалізниці, призначений головою комісії з реорганізації Укрзалізниці, відповідно до наказу Міністерства інфраструктури № 253 від 7.07.15. З тієї ж дати Олександр Завгородній виконуватиме обов’язки генерального директора на час його відсутності. Максим Бланк, який раніше виконував ці функції, продовжить працювати на підприємстві на посаді першого заступника генерального директора,повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Метою кадрових змін є продовження реорганізації Укрзалізниці, підвищення ефективності та зміцнення технічного стану підприємства.

Новий розподіл обов’язків між першим заступником та заступниками генерального директора затверджений наказом Міністерства інфраструктури №254 від 7.07.15.

«Для кожного етапу реформ потрібен відповідний лідер команди. Укрзалізниця вже здолала чималу відстань на шляху до корпоратизації. Сьогодні нам необхідно успішно завершити цей процес та зосередитися на безпеці, яка завжди була в основі діяльності залізниці», - прокоментував призначення міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

Він також додав, що досвід та знання Олександра Завгороднього дозволять продовжити глибинні зміни на Укрзалізниці, посилити технічну складову управління підприємством та приділити належну увагу стабілізації технічного стану залізниць і безпеці пасажирських і вантажних перевезень.

Олександр Завгородній працює в галузі залізничного транспорту більше 20 років. За цей час пройшов шлях від старшого електромеханіка до головного інженера і першого заступника начальника Придніпровської залізниці, і врешті, заступника генерального директора Укрзалізниці.

Починав свою кар’єру в 1993 році на ДП «Придніпровська залізниця» з позиції старшого електромеханіка. У 2002 році був призначений на посаду головного інженера залізниці. Розробив та впровадив систему охорони праці на підприємстві, забезпечив ефективне виконання програми ресурсозбереження, особисто курував виконання робіт на різноманітних об'єктах залізниці.

Останні 2,5 роки працював начальником Управління Укртрансінспекції у Запорізькій області, де зосередив свою діяльність на розробці та впровадженні загальнодержавних програм із підвищення безпеки на наземному транспорті. За рік роботи вивів підрозділ з 16 на 6 місце серед 25 інспекцій по Україні.

Олександр Завгородній закінчив Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту за спеціальністю інженер-електрик. У 2011 отримав додаткову освіту у сфері інтероперабельності, безпеки та сертифікації на залізничному транспорті з вивченням досвіду ЄС. Має ступінь кандидата технічних наук у сфері експлуатації засобів залізничного транспорту.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати