16 травня 2023, 10:54

На ліквідацію наслідків збройної агресії в держбюджеті України є вже майже 62 млрд грн

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

До Фонду ліквідації наслідків збройної агресії в складі державного бюджету надійшло 61,7 млрд грн. Про це повідомила голова Комітету ВРУ з питань бюджету Роксолана Підласа.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Спецтрибунал щодо злочину агресії: виклики та перспективи".

Як зазначається, з них 35,9 млрд грн – це 50% прибутку Нацбанку за 2022 рік та 25,8 млрд грн отриманих від примусового вилучення коштів держави-агресора.

"У 2023 році кошти Фонду ліквідації будуть використовуватись для надання грошової допомоги на ремонт пошкодженого житла (програму єВідновлення), відновлення критичної інфраструктури, на пілотні проєкти відновлення у п’яти областях, а також велику кількість об’єктів по всій країні, які були зруйновані або допоможуть подолати соціально-економічні наслідки війни", зазначила Підласа.

Так, Фонд ліквідації наслідків збройної агресії створено у 2023 році у складі спеціального фонду державного бюджету. Його першочерговим завданням є відновлення знищених чи пошкоджених об'єктів житлового призначення та будівництво чи ремонт об'єктів критичної інфраструктури.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати