28 березня 2022, 18:12

МЗС закликало інші держави змінити адреси посольств і консульств росії на "вулицю України"

Пресслужба МЗС

Міністерство закордонних справ України закликало інші держави перейменовувати вулиці, на яких розташовані російські посольства в «вулиці України».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ЄС вперше в своїй історії схвалив оборонну стратегію"

28 березня у 53 містах 34 країн світу стартувала кампанія Ukraine Street, яка закликає місцевих мешканців підтримати перейменування вулиць з посольствами та консульствами Росії на вулиці України. Це стане символічним актом підтримки українського народу, який захищає свою незалежність у війні, розпочатій Росією.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив: “Розмістити російські посольства по всьому світу на вулицях України – це також частина наших зусиль з ізолювання Росії та депутинізації світу. Росіянам доведеться буквально читати назву «Україна» скрізь і завжди. Щоденне нагадування про те, що Україна – суверенна держава, яка переможе і існуватиме завжди, як би Росія не намагалася заперечити наше право на існування”.

На сайті зібрані посилання на петиції щодо перейменування вулиць, де розміщуються посольства і консульства держави-агресора в усіх зазначених містах. Кожен українець може допомогти проєкту, якщо запросить своїх рідних і друзів за кордоном підписувати петицію для того міста і країни, де вони перебувають.

Долучитися до кампанії мешканці інших країн можуть наступним чином:

  • Знайти на сайті посилання на існуючу петицію для свого міста і підписати її. Або повідомити організаторам про необхідність створити нову петицію, якщо міста немає у переліку
  • Поділитися петицією з друзями та місцевою спільнотою
  • Звернутися безпосередньо до свого муніципалітету і місцевих депутатів з проханням перейменувати вулицю.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати