09 червня 2015, 12:10

МВС знову закупило номерні знаки у ТОВ «Світлофор»

Наші гроші

Міністерство внутрішніх справ України 25 травня уклало угоду з ТОВ «Світлофор» на постачання номерних знаків транспортних засобів на 1,04 млн грн. Про це зазначається в «Віснику державних закупівель», повідомляє видання «Наші гроші».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Ці торги було проведено за переговорною процедурою з минулорічним постачальників номерних знаків, оскільки відповідні відкриті торги у квітні було скасовано. Після цього міністерство провело переговорну процедуру, розіславши запрошення до участі у закритій процедурі чотирьом вітчизняним виробникам номерних знаків – КНВО «Форт» МВС, ТОВ «Світлофор», ДП «Завод «Динамо Силейр», ТОВ «Спецзнак». На запрошення відреагували «Світлофор» і «Динамо-Сілейр» з пропозицією дорожчою на 40 тис грн.

Замовлено 54 220 одиниць та комплектів, що лише частково покриває потребу України у номерних знаків.

Справа в тім, що МВС 6 травня завершило інші відкриті торги на постачання 591 380 номерних знаків різних видів у 2015 році на суму 70,76 млн грн. Їх виграло одеське ТОВ «Лемодо», що пропонувало продукцію «Динамо-Сілейру».

ЗМІ днями повідомили, що нові номери від «Лемодо» досі не з’явились у регіональних МРЕО. Про причини відсутності номерів журналісти не змогли дізнатись ні у МВС, ні у офісі «Лемодо». Також повідомлялося, що на заводі «Динамо-Сілейр» взагалі не чули про «Лемодо».

Нагадаємо, «Світлофор» отримав у 2014 році підряди МВС на виготовлення номерних знаків на 59,97 млн грн. Тоді торги проводились без будь-якої конкуренції, оскільки номери були запатентовані державним КНВО «Форт», і патент після призначення харків’янина Арсена Авакова міністром МВС з невідомих причин було передано саме харківському «Світлофору».

Цього року МВС вперше проводило відкриті торги на виготовлення номерів, прибравши монопольну вимогу щодо того, що номери може виготовляти тільки та фірма, якій попередньо було передано у користування патент.

Попередній монополіст «Світлофор» з лютого по травень блокував ці торги у Антимонопольному комітеті, двічі поскаржившись на дискримінаційні умови тендеру та відсутність вимоги МВС щодо того, аби участь у тендері могли брати лише виробники номерів. Однак АМКУ зрештою визнав скарги «Світлофору» необґрунтованими і визнав перемогу «Лемодо». При цьому заявка посередника, який зареєстровано у Одеській області, була дешевшою, ніж у харківського виробника. Передоплата по угоді не передбачена, оплата здійснюється через 60 днів після поставки товару.

Оскільки процедури оскарження в АМКУ тривали кілька місяців, то тендер, що мав завершитись ще у лютому, закінчився угодою лише у травні. Відтак минулорічні запаси автономерів скінчились.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати