02 червня 2015, 10:57

МОЗ провело конкурс на посаду голови Держлікслужби

Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Міністерство охорони здоров’я України завершило відкритий відбір кандидата на посаду голови новоствореної Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужби). За результатами відбору, ініційованого МОЗ України, міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі виніс пропозицію прем'єр-міністру України. За поданням прем'єр-міністра, відповідно до чинного законодавства, Кабінет Міністрів України буде приймати рішення про призначення голови Держлікслужби, повідомляє прес-служба МОЗ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Всі кандидати, які подали свої резюме у зазначені терміни, були запрошені на співбесіду з міністром охорони здоров’я та мали можливість поділитися своїм баченням розвитку Держлікслужби. Після цього міністр відібрав вісім кандидатів, яких було запрошено на додаткову зустріч для детальнішого обговорення плану дій та стратегії служби.

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками є основним регулюючим органом з контролю якості та обігу лікарських засобів в Україні.

МОЗ України для подальшого конструктивного діалогу з учасниками українського фармацевтичного ринку одразу після призначення нового керівника Держлікслужби Кабінетом Міністрів України буде ініціювати проведення широкої публічної зустрічі з новопризначеним керівником для представлення стратегії розвитку служби, плану дій та створення підґрунтя для налагодження цивілізованих стосунків регулятора та бізнесу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати