18 листопада 2023, 10:45

МОЗ: Франція додатково виділить 12 млн євро на невідкладні потреби сфери охорони здоровʼя України

Пресслужба МОЗ України

Міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко обговорив ключові напрями спрямування виділених коштів під час зустрічі з Пʼєром Ельброном, спеціальним уповноваженим Президента Франції з питань допомоги та відновлення України, та його командою. Про це повідомила пресслужба МОЗ України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У МОЗ розповіли, де українцям можна отримати безоплатну психологічну та психіатричну допомогу".

"Дякую уряду та народу Франції за постійну всебічну підтримку України. Спільними зусиллями ми працюємо над тим, щоб українська медична система й надалі, попри всі виклики повномасштабної війни, демонструвала стійкість та мала потенціал до розвитку, – сказав міністр Віктор Ляшко. – Маємо багато як довгострокових проєктів, так і тих, що дозволяють швидко реагувати на екстрені виклики, аби українці мали доступ до необхідної медичної допомоги".

Як зазначається, кошти у сумі 12 млн євро, виділені на наступний рік на невідкладну підтримку охорони здоров’я в Україні, будуть використані на реалізацію проєктів у сфері ментального здоровʼя, покращення діагностики онкологічних захворювань, відновлення медичних закладів у Чернігівській області та створення окремого фонду для закупівлі медичного обладнання у відповідь на термінові потреби.

Крім цього, під час зустрічі обговорили плани розширення програми міжнародного медичного партнерства, яка була започаткована у вересні цього року в Києві в межах Третього саміту перших леді та джентльменів.

Окреме питання співпраці – залучення фахівців французьких агенцій для надання експертної підтримки в створенні в Україні нового незалежного державного органу, що відповідатиме за реєстрацію та контроль за ринком ліків, медвиробів, косметики та дієтичних добавок. Наразі МОЗ працює над формуванням Консультативної ради.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати