31 травня 2023, 13:06

Моряки можуть подати заяву та отримати кваліфікаційні документи через представника

Пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України

Моряки відтепер можуть подати заяву та отримати кваліфікаційні документи через представника. Відповідні зміни до постанови №1499 були прийняті Урядом на засіданні Кабінету Міністрів України, повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада підтримала законопроєкт щодо реалізації права осіб з інвалідністю на працю".

Якщо моряк перебуває в рейсі, він може подати заяву та отримати кваліфікаційні документи дистанційно через довірену особу.

У міністерстві зазначили, що зараз єдиним законним способом підтвердити професійну компетентність та отримати кваліфікаційні документи є звернення до Адміністрації судноплавства або ДП Моррічсервіс у встановленому Положенням порядку.

Положення про звання осіб командного складу морських суден та порядок їх присвоєння було розроблене Мінінфраструктури з метою усунення корупційних ризиків в процедурі дипломування та приведення її у відповідність міжнародним стандартам відповідно до Конвенції ПДНВ 1978 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати