11 вересня 2019, 11:54

Мораторій на забудову та видачу МУО в Києві

КМДА

10 вересня 2019 року на сайті Київської міської ради з'явився проект Рішення Про введення тимчасової заборони (мораторію) на здійснення нового будівництва та реконструкції із зміною зовнішніх геометричних розмірів об’єктів на території міста Києва.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Згідно проекту Рішення, Київрада планує:

  1. Провести до 31 грудня 2019 року інвентаризацію об'єктів нового будівництва та/або реконструкції із зміною зовнішніх параметрів об'єктів на території міста Києва із відображенням результатів такої інвентаризації на загальнодоступному порталі Центру моніторингу забудови Києва.
  2. Ввести тимчасову заборону (мораторій) на здійснення підготовчих та будівельних робіт щодо нового будівництва та реконструкції із зміною зовнішніх геометричних розмірів об'єктів на території міста Києва на період здійснення інвентаризації, зазначеної у пункті 1 цього рішення та до набрання чинності новим Генеральним планом міста Києва, затвердженим рішенням Київської міської ради.
  3. Заборонити Департаменту містобудування та архітектури
    виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надавати містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкту будівництва на період дії тимчасової заборони (мораторію), введеного цим рішенням.
  4. Заборонити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) його структурним підрозділам, комунальним підприємствам, установам, організаціям територіальної громади міста Києва та іншим суб'єктам, видавати будь-які дозвільні документи, технічні умови, інші вихідні дані для проектування об'єктів містобудування для здійснення нового будівництва та реконструкції із зміною зовнішніх геометричних розмірів об'єктів на території міста Києва на період дії тимчасової заборони (мораторію), введеного цим рішенням.
  5. Заборонити Департаменту державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснювати реєстрацію повідомлення (декларацій) про початок підготовчих робіт та/або будівельних робіт, та/або про готовність об'єкта до експлуатації, та/або видавати дозволи на виконання будівельних робіт на період дії тимчасової заборони (мораторію), введеного цим рішенням.
  6. Встановити, що дія цього рішення не поширюється на випадки: нового будівництва або реконструкції об'єктів соціальної, інженерної, транспортної інфраструктури, об'єктів, що перебуваються в аварійному стані, об'єктів, будівництво (реконструкція) яких здійснюється на замовлення органів
    державної влади чи органів місцевого самоврядування на відповідних землях державної чи комунальної власності.

 Рішення набере чинності з дня його офіційного оприлюднення.

Зазначається, що на даний момент проект рішення знаходиться на розгляді комісії. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати