16 листопада 2020, 12:01

МОЗ може дозволити підписувати декларації з сімейними лікарями в онлайн-режимі

Глава Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що у відомстві розглядають можливість підписання декларацій з сімейними лікарями онлайн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це міністр сказав у своєму відеозверненні.

Читайте також: "Максим Степанов: Нехтування карантинними правилами може призвести до колапсу медичної системи"

«Необхідно вирішити проблему підписання декларації з сімейними лікарями онлайн. У людей, хворих на COVID-19, має бути така можливість. Впевнений, що нам вдасться з цим розібратися вже цього тижня»,- повідомив очільник МОЗ.

Для вирішення питання створення бази лікарів, які будуть оперативно консультувати пацієнтів, в яких ще немає декларації з сімейним лікарем, щодо лікування коронавірусної хвороби вдома, за словами Максима Степанова, сьогодні має відбутися нарада із заступниками.

Виходячи з того, що певна кількість громадян не підписали декларацію з сімейним лікарем, Глава МОЗ наголосив, що необхідно зробити так, щоб такі пацієнти все ж отримували контакти лікаря, який буде вести їх весь час захворювання та призначати лікування. Такі лікарі мають бути в усіх регіонах України.

Нагадаємо, оприлюднено постанову про карантин вихідного дня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати