22 жовтня 2020, 12:15

МКІП: Уряд підтримав створення Euronews Ukraine

Прес-служба КМУ

21 жовтня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв ініційоване Міністерством культури та інформаційної політики протокольне рішення щодо запровадження медіа-проекту Euronews Ukraine у 2021 році.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінкультури рекомендує для читання книгу "Справа Василя Стуса", - Олександр Ткаченко"

Про це повідомляє прес-служба КМУ.

Ініціатива МКІП спрямована, зокрема, на посилення інформаційної безпеки та просування України за кордоном.

Уряд уповноважив Міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка на проведення відповідних переговорів з акціонерним товариством з обмеженою відповідальністю “EURONEWS”.

Телеканал Euronews є міжнародним, багатомовним засобом масової інформації, який охоплює близько 160 країн світу та висвітлює міжнародні новини з урахуванням поглядів європейської спільноти і з дотриманням принципів незалежності, плюралізму, повноти та об’єктивності інформації.

Співпраця з цим досвідченим ЗМІ дозволить розгорнути на вітчизняному медіаринку діяльність новинного центру під брендом Euronews, спрямованого на задоволення інформаційних потреб українського суспільства та висвітлення міжнародних новин суспільно-політичного характеру, а також новин у сфері технологій, бізнесу, культури, туризму, спорту тощо.

Нагадаємо, продовжено строки проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати