15 квітня 2015, 17:22

Міжнародний форум по боротьбі з підробками та піратством пройде у Києві

Український альянс по боротьбі з підробками та піратством

24 квітня 2015 року в готелі «Рамада Енкор Київ» (м. Київ, Столичне Шосе, 103, конференц-зала «Київ») за підтримки Уряду України буде проведений Міжнародний форум по боротьбі з підробками та піратством, присвячений Міжнародному дню інтелектуальної власності. Про це повідомили «Юридичній газеті» в об’єднанні «Український альянс по боротьбі з підробками та піратством».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Організаторами заходу виступають Український національний комітет Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державна служба інтелектуальної власності України, державне підприємство «Український інститут промислової власності». Інформаційний партнер — «Юридична практика». Попередню програму заходу можна переглянути тут.

Мета форуму — удосконалення української стратегії й тактики розв’язання однієї з найгостріших у сучасному світі проблем — контрафакції та піратства, реалізація реформи захисту інтелектуальної власності і системи заходів протидії виробництву й розповсюдженню підробок, формування цивілізованого українського товарного ринку та сприятливого інвестиційного клімату в державі.

На одному майданчику планується зібрати перших осіб держави, вітчизняних і зарубіжних виробників якісної продукції, керівників найбільших світових компаній-правовласників, провідних українських та міжнародних експертів у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

Учасники висвітлять напрацьовані світовою спільнотою шляхи розв’язання проблеми боротьби з контрафактною і піратською продукцією. Виступатимуть представники Всесвітньої митної організації (WCO), Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO), діючої бізнес-ініціативи ІСС щодо зупинення контрафакту та піратства (Business action to stop counterfeiting and piracy, BASCAP), Європейського поліцейського управління (EUROPOL), французького Союзу виробників (UNIFAB), Всесвітньої групи по боротьбі з підробками (GACG Network), Міжрегіонального науково-дослідного інституту ООН з питань злочинності та правосуддя (UNICRI), Національного координаційного центру з охорони прав інтелектуальної власності Міністерства внутрішньої безпеки США, Відомства з патентів та торговельних марок Королівства Данія, Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), Міжнародної асоціації селекціонерів сортів декоративних та плодових культур, отриманих вегетативним способом (CIOPORA), Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, а також інших міжнародних і вітчизняних організацій.

Від державних структур до участі у заході запрошені представники МВС України, СБУ, МЗС України, АМКУ, ФДМУ, МОН України, Мін’юсту, Мінкульту, ДФС України, Мінагрополітики, Мінприроди, МОЗ України, Держлікслужби, Держспоживінспекції, Генеральної прокуратури України та судових інстанцій.

Також очікується участь широкої бізнес-громадськості: представників вітчизняних та іноземних правовласників, юридичних компаній, патентних повірених, науковців та інших зацікавлених осіб.

Виступи заплановані у форматі коротких вступних промов (10 хв.) спікерів на заявлену тему кожної із сесій та спільне обговорення порушених питань під керівництвом модератора і відповіді на запитання учасників Форуму.

Реєстрація учасників проходить на сайті www.iiiconference.org.ua. Також можна зареєструватись, надіславши на mail@uaacp.org заповнену реєстраційну карту та сплативши реєстраційний внесок до 22 квітня 2015 року.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати