14 вересня 2021, 15:42

Міжнародна торгівля та захист бізнесу: 24 вересня відбудеться LAW AND TRADE FORUM

ААУ

Law & Trade Forum – унікальний захід ААУ та LBS, який дає можливість об’єднати зусилля бізнесу та адвокатури з метою вирішення головних проблем у сфері міжнародної торгівлі та захисту бізнесу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Трансформація юридичного бізнесу 2.0. Чи змінилася формула успіху?"

LAW2021_990х660

Даний форум допоможе провести аналіз впливу зовнішньоекономічної діяльності; ознайомитися з останніми практиками розглядів спорів європейськими і українськими судами, та виконання рішень цих судів. Дасть відповідь на питання як захистити цифрові дані та активи своєї компанії. Обговоримо останні тренди інтернет-бізнесу, кібербезпеку та оподаткування. Відкриття ринку землі в Україні.

Дата проведення: 24 вересня 2021 року

Місце зустрічі: IQ Business Center, вул. Болсуновська, 13-15

Час проведення: 09:00 – 17:30

Організатори: Асоціація адвокатів України та Law & Business Studio

Серед спікерів будуть: представник компанії Vodafone Україна, PepsiCo, McDonald’s Україна, Нова Пошта, Ernst & young, Директор департаменту офісу протидії рейдерству, та інші.           

Що розглядатимуть на заході:

Податкова практика та Зовнішньоекономічна діяльність.

Актуальні запитання щодо зовнішньоекономічних операцій. Останні судові практики з адміністративних спорів, практики з вирішення податкових спорів. Інтернет-послуги нерезидентів: як платити ПДВ за новими правилами. Інформація стосовно відповідальності за торгові борги підприємства та питання податкової амністії.

Електронна комерція.  Інтернет бізнес.  

Останні тренди e-commerce в 2021 році. Правові аспекти та перспективи розвитку E-менеджменту.

Надзвичайно важливе питання кібербезпеки, як захистити і зберегти  цифрові активи – поради кращих спеціалістів, та як вберегти свій онлайн-бізнес від кібершахраїв.

Конфіденційна інфо: яку інформацію можуть надавати телефонні оператори України та на яких умовах?

Останні судові практики з вирішення питань авторського права в онлайн-бізнесі.

Торговельне право, митниця, спори щодо зовнішньоекономічної діяльності.

Останні судові практики у спорах щодо зовнішньоекономічної діяльності. Практичні рекомендації з укладання договорів у ЗЕД. Правовий супровід з забезпечення в міжнародній торгівлі та  міжнародний арбітраж, як знайти активи. Як зняти арешт майна іноземних компаній.

Інвестування. Міжнародна торгівля. Комплаєнс.

Вирішення інвестиційних спорів. Відкриття ринку землі в Україні. Безпека державних реєстрів під час ринку землі.  Фінансовий моніторинг 2021: суб’єкти, порядок проведення та хто несе відповідальність. Банківський комплаєнс,  як елемент торговельного процесу.

Детальна інформація та реєстрація.

  • З приводу партнерства:  Аксьонова Анна Дмитріївна, aksenova@uaa.org.ua, тел. моб.: 067 441 10 27
  • З приводу питань участі та оплати:  Плотнікова Лілія Віталіївна, plotnikova@uaa.org.ua, тел. моб: 067 327 53 32

Партнеры: ЮК "AMBER", АО «Лещенко, Дорошенко і партнери», TEFFI Law Firm, Saivena Group, Elite Consult Group, ЮК «Правозахист України», Bossom group, Stron Legal Services, Pavlenko Legal Group, АБ «Сергія Пагера», Delta International Services.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати