06 вересня 2021, 19:06

Мій дім – моя фортеця: експерти склали рейтинг найбезпечніших міст 2021 року

Розвідувальний підрозділ The Economist Intelligence Unit оприлюднив Індекс безпечних міст у 2021 р. Цьогоріч 60 великих міст оцінювали за 76 параметрами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рейтинг 45-ти найбільших міст України за якістю ділового середовища: результати дослідження"

Про це повідомляє вебсайт The Economist.

Індекс безпечних міст вперше був визначений у 2015 р., тоді оцінювали 50 міст за 44 показниками. Відтоді Індекс оновлюється один раз на два роки, збільшуючи кількість міст, а також висуваючи нові вимоги до безпеки міст. У 2021 р. межі дослідження були оновлені, щоб відобразити динамічний характер міського ландшафту безпеки з особливим акцентом на вплив пандемії. Також був запроваджений новий критерій – екологічна безпека.

Рейтинговий показник міст визначається на основі 76 різних чинників у п’яти основних сферах: особиста безпека, інфраструктура, охорона здоров’я, цифрова та екологічна безпека. У межах кожної сфери відповідні показники згруповані у вхідні дані, такі як політика чи персонал, присвячений певним аспектам безпеки, а також результати – від рівня забруднення повітря до рівня злочинності. Результати рейтингування висвітлюють, наскільки безпечним наразі є місто, тоді як вхідні дані визначають міста, які здійснюють правильні кроки для підвищення безпеки.

Цього року Копенгаген зайняв перше місце, отримавши 82,4 зі 100 балів. У минулому дослідженні у 2019 р. Копенгаген займав 8 місце. Торонто цього року піднялося в рейтингу та зайняло друге місце, отримавши 82,2 бали. Замикає трійку Сінгапур, який опустився на одну позицію у порівнянні з попереднім рейтингом.

Токіо, яке тричі поспіль було лідером у рейтингу, цьогоріч спустилося на п’яте місце. У всіх чотирьох дослідженнях шість міст – Амстердам, Мельбурн, Токіо, Торонто, Сінгапур та Сідней – увійшли до десятки лідерів, їх розділили лише кілька пунктів.

Серед європейських міст до десятки найкращих увійшли Амстердам та Стокгольм. Київ цьогоріч не потрапив до переліку 60 найбезпечніших міст.

Топ-10 найбезпечніших міст світу:

1. Копенгаген (82,4);

2. Торонто (82,2);

3. Сінгапур (80,7);

4. Сідней (80,1);

5. Токіо (80);

6. Амстердам (79,3);

7. Веллінгтон (79);

8. Гонконг (78,6);

9. Мельбурн (78,6);

10. Стокгольм (78).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати