25 листопада 2021, 18:44

"Мій Дідусь - Дід Мороз": EVERLEGAL - партнер інклюзивної версії українського новорічного фільму

Спеціальний проєкт «Доступного кіно» в Україні!

EVERLEGAL

2 грудня в усіх кінотеатрах України відбудеться прем’єра українського фільму «Мій дідусь - Дід Мороз», який забезпечений інклюзивністю. Це новорічна сімейна комедія про пригоди дев'ятирічного хлопчика Максима, який в останній день старого року мріє лише про те, щоб знайти свого дідуся, ще й коли він сам Дід Мороз. Тому і відправляється прямісінько у столицю на його пошуки. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "EVERLEGAL відкриває практику Інтелектуальної власності"

еверлігаг

Особливістю цього фільму є те, що його перегляд доступний для людей з вадами зору та слуху завдяки проєкту інклюзивного кіно в Україні. Головна мета якого, - забезпечення доступності відеоконтенту (фільми, серіали, мультфільми) для незрячих та нечуючих людей за допомогою спеціальних застосунків Earcatch та Subcatch.

Юридична компанія EVERLEGAL та TECHIIA HOLDING виступили партнерами інклюзивної версії фільму, що означає, що люди з порушеннями слуху та зору можуть насолодитись фільмом на великому екрані в кінотеатрі або ж у себе вдома.

Цього року EVERLEGAL не лише підтримала українське кіно, а й стала першою юридичною фірмою в Україні, яка підтримала саме інклюзивне кіно, що є прямим вкладом у ЦСР 10 та 16 ООН.

Головна мета такого проєкту - аби доступність фільмів стала принципом, а не випадковістю. 

Творці фільму наголошують на особливій важливості інклюзивності в кіно: «Ми створили історію, яка покликана нести добро, запалити вогонь у серцях людей і подарувати атмосферу дива.  Ми хочемо, щоб якнайбільше людей перейнялося нашими ідеями і насолодилося новорічним духом у всіх кінотеатрах". 

Керуючий партнер EVERLEGAL, Євгеній Дейнеко, зазначає: «Ми пишаємось підтримкою таких особливих для України проєктів. Це показує наше прагнення стати бізнесом, який орієнтований на цінності сталого розвитку та інкорпорує їх у свою бізнес-модель. Це вже невіднятна частина нашої стратегії та своєрідний вектор ведення бізнесу для нас. У цьому прагненні ми хочемо бути прикладом для інших свідомих компаній, щоб вони ставали сталими та залишалися на цьому шляху свого розвитку».

Запрошуємо вас переглянути стрічку "Мій дідусь - Дід Мороз" з 2 грудня в усіх кінотеатрах України та використати застосунки Earcatch та Subcatch, які можна безкоштовно завантажити у Google Play чи AppStore.

Переглянути офіційний трейлер фільму та деталі проєкту ви можете за посиланням.

Партнери фільму: ROCKET, GLOBUS, MEGOGO, LODKA Group, EVERLEGAL, TECHIIA, Simba, Антошка, Клуб 4 лапи, Доступне кіно, Clutch, ZNAJ.UA, Obozrevatel, Благо.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати