01 червня 2021, 12:28

Містобудівні кадастри місцевого рівня будуть отримувати дані автоматично

Пресслужба Мінрегіону

Відсьогодні дані у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) будуть автоматично передаватись до містобудівних кадастрів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Що зміниться у порядку видачі будпаспорта?"

Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

Тепер фахівцям місцевих рад не потрібно виконувати подвійну роботу, дублюючи введення інформації окремо до кадастру та електронної системи. 

Мінрегіон спільно з Мінцифрою працює над цифровізацією регіонів. Єдина державна електронна система у сфері будівництва є одним із локомотивів реформи містобудування. Крок за кроком ми додаємо нові функції, які допомагають автоматизувати послуги у сфері будівництва та знизити рівень корупції”, — зазначив заступник Міністра розвитку громад та територій України Олександр Дудченко.

Зокрема, у містобудівні кадастри тепер можна інтегрувати наступні набори даних:

  • Дозвільні документи.
  • Містобудівні умови і обмеження.
  • Будівельні паспорти.

Пілотна реалізація такої інтеграції реалізована у Миколаєві. 

Мінрегіон закликає органи місцевого самоврядування не зволікати з отриманням доступу до даних. Для цього необхідно відправити лист на адресу build@diia.gov.ua із запитом про підключення (з накладенням кваліфікованого електронного підпису (КЕП) керівника або уповноваженого представника Вашої організації, відомості про якого внесені до Єдиного державного реєстру (ЄДР)).

Зазначимо, реалізація оновлення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва відбулось в межах співпраці з Міністерством розвитку громад і територій та Міністерством цифрової трансформації та за підтримки USAID/UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS». 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати